Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacıılığı firması ile kurumsal ve profesyonel ofis nakliyesi kamu ve özel şirket taşımaları büyük bir titizlik ve özveri ile gerçekleştirilmektedir. Ofis taşıma işlemi için firmamıza çok fazla talep gelmesi dolayısıyla firmamız ofis taşımacılığı için özel bir ekip oluşturarak ofis taşımacılığı işleminin profesyonel bir şekilde vermeye başlamıştır.

ofis taşımacılığı

İstanbul Ofis Taşımacılığı

Ofisinizi taşımaya karar verdiğiniz anda firmamıza sadece bir "Alo" diyerek, bize ulaşabilir ve dilediğiniz bilgiyi edinebilirsiniz. Daha sonra her iki tarafın da müsait olduğu ve sizlerin de çalışmasına engel olmayacak bir zaman diliminde ofisiniz ziyaret edilerek eşyalarınızın detaylı ekspertizi yapılır. Ofisinizi ziyarete gelen eksper personelimiz sizlere nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konusunda detaylı bilgi verir ve beraber çalışma planı hazırlanır. Gerçekleştirilen bu plan çerçevesinde ofis eşyalarınız firmamız tarafından taşınmaya başlanır. Yapılan ofis taşımaları eşyaların azlığı ve çokluğuna baz alınarak gruplandırılarak kaç günde taşınacağı belirlenir. Belirlenen bu duruma göre eğer eşyalar çok fazlaysa taşıma işleminin 1 veya 2 gün öncesinden yerleştirilir. Daha sonra taşımacılık işlemi ofis taşıma ile başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.

İstanbul Ofis Taşımacılığı

İstanbul ofis taşımacılığı firması olarak eşyalarınızı en güvenli ve uygun bir şekilde taşıma garantisini siz değerli müşterilerimize vermeyi kendimize bir borç biliriz. Bize göstereceğiniz ilgi ve talepten dolayı şimdiden sonsuz teşekkürlerimizi sunarız..