Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp evden eve nakliyat,  garantili, güvenilir ve hızlı çalışmaktadır. Çalışmaya başladığı günden bu yana alanında kendini kanıtlamış, titiz çalışmasıyla müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini kazanmıştır. İnsanlar eşyalarını teslim ettikleri firmayı doğal olarak merak ederler ve güvenirliklerini test etmek isterler bu nedenle bakanlıktan alınan belgelerine, daha önceki çalışmalarına, referanslarına ve çalışma ofislerine bakmak isteyebilirler. Gayet tecrübeli olan firmanın bu konuda çekineceği bir durum söz konusu değildir. Firmanın  böylesine çok tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri de müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı tercih etmesidir. Düzenli ambalajlama, titiz çalışması, son teknoloji taşıma araçları, güler yüzlü personeli ve ücretsiz ekspertiziyle tercih konusudur.

Eyüp Nakliyat, Eyüp Evden Eve Nakliye

Eyüp nakliyat, Eyüp evden eve nakliye profesyonel bir ekip ve ekipmanlarla çalışır: ambalajcısı, istifçisi ve taşıyıcısı tarafından titiz bir çalışma yapılır. Taşıma araçlarında ise özel hazırlanmış suntalar bulunur eşyaların kırılmasını önleyecek nitelikte. Böyle kaliteli hizmetin  uygun fiyata olması müşterilerimizi ayrıca cazip geliyor. Telefonla yahut sitemizden bize ulaştığınızda size uzman ekibimizden biri tarafından ekspertiz gönderilir o ise eşyaların taşınmasında kaç tane taşıma malzemesi gerekeceğini hesaplar ve eşyaları herhangi bir kazaya karşı sigortalar.

Eyüp evden eve nakliyat, kalitesini eşyalarınızın taşınmasının her aşamasında fark edebilirsiniz. Eşyalarınız çalışırken aileden birinin personelle gitmesi daha uygundur çünkü eşyalarınızın nereye yerleştirilmesi ve nasıl koyulması  gerektiğini söylemek için biri bulunmalıdır. Evden taşınırken parçaları sökülen mobilyaların tekrar monte edilmesi gerekir. Sizin başka bir isteğiniz kalmadığında bir çay molası vermenin de tam zamanıdır.

Eyüp Nakliyat; Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp nakliyat,  evden eve nakliyat hizmetlerinin sayılı firmalından olan firmamız, misyonu, vizyonu ve prensipleri doğrultusunda gerçekleştirdiği kaliteli taşımacılık hizmetleriyle her geçen gün müşteri potansiyelini arttırmaktadır.  Firmamızın taşıma aşamaları şunlardır: 

•    Evinize bir uzman gönderilir ve eşyalarınız analiz edilir. Aynı zamanda alacağınız hizmetler ve taşınma ile ilgili diğer bilgiler alınır. 
•    Eksper analizi sonucunda teklif sunarız ve fiyat alırsınız. 
•    Anlaşma sağlanırsa taşınma tarihi belirlenir. 
•    Sigorta ve sözleşme yapılır. 
•    Eşyalar  çok özenli bir biçimde paketlenir ve ambalajlanır. Mobilyalar sökülür. 
•    Özenle evden çıkartılır ve yine aynı özenle nakliyat aracına yüklenir. 
•    Yeni adrese varılır ve eşyalar araçtan indirilir. 
•    Eşyalar eve taşınır ve yerleştirilir.  
•    Paket ve ambalajlar açılır. Sökülen eşyaların montajı yapılır. 
•    Şartlara göre asansörlü taşımacılık hizmeti sunulur.
•     Zamanında, hasarsız teslim yapılıp müşteri memnuniyeti kazanılır.