Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih evden eve nakliyat artık kalite herşeyin ötesinde diyerek başladığı taşımacılık hizmetinde 20 yıllık başarılı bir geçmişi geride bırakılan, önerileri ve her türlü görüşleri saygı ile karşılayıp bir sonraki taşımada bunları ön planda tutarak hizmet planlaması yapan lider firmalardandır. Ev taşıma yada ofis farketmez taşımanın türü boyutu ne olursa olsun amaç eşyayı bulunduğu konumdaki itibari ile yeni konumuna hızlı ve titiz bir planlama takibi  işleyiş ile taşınması ilk unsurdur.Biz firma olarak Fatih halkına merkezi İstanbul olmak üzere tüm taşımalarında yanında olacak şekilde kaliteli ve ucuz bir taşınma imkanı sunuyoruz. Taşıma öncesi eşyalarını biz paketliyor, sökülecek beyaz eşyalarınızı, güvenlik kameralarınızı bir söküyoruz. Bu işleri yaparken uzman personelimizi kullanıyoruz. Yeni adresinde de aynı şekilde belirlediğiniz yerlere yerleştiriyoruz. Cam eşyalarınızı balonlu ambalaj malzemesi ile, mobilyalarınızı köpeklere sarıyoruz. Taşırken bir taşıma sırası oluşturuyor. Araç içine en sağlıklı şekilde yerleştiriyoruz.

Fatih Evden Eve Nakliyat, Fatih Evden Eve Nakliye

Fatih evden eve nakliyat taşıma öncesi sunduğu hizmet sayesinde eşyanın boyutuna göre  kamyon ve personel, türüne göre de malzeme belirlemekte, bu sayede yok kamyon almadı gibi can sıkan diyaloglara girmenize izin vermiyoruz. Sizleri mutlaka aldığınız hizmetten memnun kalacak şekilde çalışmalarımızı organize ediyoruz. Herhangi bir aksaklıkta yönetici birimimiz ani müdahalelerle önüne geçiyoruz. Şirketimiz için taşınmanız gereken uzaklığın hiçbir önemi bulunmaz. Fatih evden eve nakliyat, ülkenin her yerine eşyalarınızı, sizin hassasiyetinizle götürecek ve en kısa süre içinde yerleştirecektir. Eşyaların toplanması için ayrı eleman, taşınması için ayrı eleman bulunduran yılların tecrübeli şirketi, eşyaların monte edilmesi için de ayrı eleman bulundurmaktadır. Her gün defalarca eşya söküp yerleştiren elemanlar, eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesi için sizin hassasiyetiniz ile çalışır.

Fatih Nakliyat, Fatih Evden Eve Taşıma

Eşya taşımayı meslek haline getiren Fatih evden eve nakliye, yakın semtlere eşyalarınızı aynı gün, birkaç saat içinde yerleştirecektir. Farklı bir şehre taşınan eşyaları ise yolun uzaklığına göre değişen sürelerde, ama yine en kısa süre içinde yerleştirecektir. Günlerce taşınma telaşı yaşamak istemeyen, taşınma işini en az yorgunluk ile atlatmak isteyenlerin, şirketimizi arayıp randevu alması yeterli olacaktır. Diğer bütün organizasyon uzmanlaşmış personelimiz tarafından yapılır. Fatih nakliyat, hacminden dolayı yerleştirilme sorunu yaşadığımız beyaz eşya, televizyon ünitesi, koltuklar bir koliye sığmayacağı için özenle paketlenmeli ve sarılmalıdır. Bunun yanında çizilecek ve kırılacak eşyalar için kraft, hava kabarcıklı naylon, streç film vb gereçler kullanabiliriz. Taşıma sırasında meydana gelebilecek çeşitli komplikasyonlara karşı önlem alınmalı, önceden hepsi sigortalanmalıdır. Eşyaları taşıyacak olan personelin iyi bir eğitim almış olması, ekipmanların kaliteli ve araçların son teknolojide olması bizim için önemlidir.  Eşyalar taşınırken bazı şeyler hesap edilmelidir. Örneğin, kapı girişleri,  kirişleri, merdiven yüksekliği gibi.

Fatih Evden Eve Taşıma

Fatih evden eve taşıma eşyalar taşınırken evin üyelerinden birinin  araçta bulunması eşyaların nereye yerleştirileceğini söylemesi açısından önemlidir. Bazı firmalar eşyaları indirirken farklı yöntemler kullanmaktadır asansörlü nakliye gibi. Eğer yüksek bir sitede oturuyorsanız tarcih edebilirsiniz. Eşyalar indirildikten sonra sökülen mobilyalar tekrar monte edilir ve yaşanacak bir hale özenle getirilir.