Hakkımızda | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Hakkımızda

Kevser Nakliyat Firma olarak Evden Eve Nakliyat ve tüm nakliye hizmetlerinin gerçekleştirilme aşamasında köklü ve profesyonel hizmet sunan ve başarıları ile hizmet sektöründe lider olup, her zaman müşterilerinin memnuniyetini ilk sırada düşünmektedir. Her gün kendini geliştirmeye devam ederek, farklı yapılarda da hizmet vermektedir. Öncelik olarak, Kevser Nakliyat tüm şehir içi ve şehir dışı taşımacılık ile hizmette sınır tanımayarak çalışmalarına devam etmektedir. 16 yıllık iş hayatı serüvenini geniş müşteri kitlesiyle oluşturmaktadır. İş hayatımızda ilke edindiğimiz çalışmalar içerisinde önceliğimiz her zaman "müşteri memnuniyeti" olarak ilk sırada yer almaktadır. Kaliteli eleman kadrosuyla çalışmalarını ilk sırada bulabilirsiniz.

Sınırsız yapıları taşıyarak sizlere nasıl hizmet verdiğimizi çalışmalarımızı web sitemizden ve sosyal paylaşım sayfalarımızdanda görebilisiniz. Herkesin rahatlıkla eşyalarını taşıyabilecek kapasitede araçlar ve ekiplerimiz her zaman mevcuttur. Şehir içi taşımada elde ettiği başarıları tek çatı altında toplayan firmamız herkesin gözdesi olmaya devam etmektedir. Kevser Nakliyat olarak sizlere en iyi imkanları sunabilmek için 7/24 çalışma gerçekleştirmekteyiz. Hizmetimizde bulmak istediğiniz her şeyi rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

kevser-nakliyat

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gideceğimiz gün ve saati beraber belirler ve ona göre ekip ve ekipmanlarımızla hazır bulunuruz. Sizler için en ideal seçimleri yaparak tamamen farklılıkları yaşayabilirsiniz. Hizmetimizde bulmak istediğiniz her ne varsa şimdi bu adreste kısa sürede bulabilir ve çalışmaları daha detaylı olarak görme imkanına sahip olabilirsiniz.

Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com