Parça Eşya Taşımacışığı | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşıma Nedir?

İnsanlar hem evlerinde hem de ofislerinde zaman zaman taşımacılık ve nakliyat  firmalarından destek alma gereği duymaktadır. Bu sadece tüm ürünlerin bir yerden bir yere taşınma işlemlerinde değil, tek parça bir ürünün taşınması için de gerekli olabilmektedir.

Koltuk, masa vb. ürünleri, belirli bir büyüklüğe sahip olan ve kişilerin kendi özel arabaları ile taşımaları mümkün olmayan eşyaları ve ürünleri nakliyat ve taşımacılık firmasının sağladığı parça eşya taşıma hizmetinden yararlanarak taşıtması, bu şekilde tanımlanmaktadır.

Nakliye sektörü içerisinde tek bir parçanın taşınma işlemi parsiyel taşımacılık olarak da nitelendirilmekte ve bilinmektedir.

Özel araçlara sığmayan eşyaların taşınması için bireyler çeşitli yol ve  yöntemler deneyebilmekte,uygulayabilmektedir. Bu yöntemlerden bir tanesi bir kamyon tipi araç kiralayarak eşyayı kendi imkanları ile taşımaktır.

Fakat bu yöntemde tecrübesizlik ve yeterli donanımın ve kalifiyeli personelin  olmamasından dolayı sorunlar meydana çıkabilmektedir.

Bunun yanı sıra nakliye firmalarından parça eşya taşıma hizmeti almak, bir kamyonet kiralamaktan daha ekonomiktir ve hesaplıdır .

Bu nedenle çoğu kişi tek parça eşyalarını nakliye firmaları  ve evden eve taşımacılık ile taşıtmayı tercih etmektedir.

Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com