Parça Eşya Taşımacışığı | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı bir araca birden fazla kişiye ait olan eşyalann konulması olarak bilinen taşıma işlemidir. Burada güdülen amaç bir kişinin eşya taşıma maliyetini aynı güzergahta olan birkaç kişinin eşyasıyla birlikte taşıyarak taşınma işlemi yapan firmalara. kişilere maliyet konusunda düşük fıyat uygulanması ve masrafı azaltmaktır. Daha ekonomik olarak taşınma işlemi yapılmaktadır. Belli dönemlerde örneğin ya aylarında tatil yörelerine giden kişilerin bir aracı doldurrnayacak kadar eşyalan bulunması ya da kısa süreli bir yerden bir yere taşınma işlemi yapacak olup da az eşya götürecek kimseler bu durumlarda kargo fırmalarını arayarak fiyat alırlar. Fiyatlar bazen uygun olabilir bazen ise yüksek miktarlar çıkabilir ödemelerde.

Ayrıca kargo fırmaları eşyaların paketlenip ambalajlanma işlemini, eşya de monte işlemi ve eşya monte edilme işlemini yapmazlar. Buna karşılık insanlar nakliye firmaları ararlar. İnsanlann nakliye fîrmalanylaparça eşya taşımacılığı yaptınrken korkuları eşyalannın karışıp bir başka kişinin eşyalarıyla başka yerlere gitmesidir. Firmamızda kesinlikle böer hatalar yapılmayıp eşyalar sizden teslim alınıp bir taşıma irsaliyesi ile birlikte sayılarak alınır ve size de bir nüsha verilir. Eşyalar muntazam ve düzenli bir şekilde personellerimizi tarafından araca konulur.

Eşyalar indirilme sırasına göre araca yüklenmektedir. Eşyalar süspansiyon olarak yapılan iplerle düşmeyecek ve zarar görmeyecek şekilde bağlanır. Eğer ki sizden başa birisinin eşyası daha konulacaksa büyük kartonlar aracılığıyla eşyalar birbirinden ayrılır ve eşya kanşma olayı önlenir.

Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com