Piyano Taşımacılığı

Enstrümanların en değerlilerinden biri olan piyanolarınızın taşınmasını gerçekleştiren firmamız, nakliyat alanındaki temel hizmetleri, en kaliteli ve profesyonel şekilde sunarak müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı amaç edinmiş bulunmaktadır. Piyanolar yapı itibariyle ağır ve bir o kadar hassas eşyalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir piyanonun başka bir yere taşınması sırasında alacağı darbe ya da hasar ses sisteminin bozulmasına yol açacak kaliteli mekanik özelliklerini yok edecektir. Bu sebeple genellikle ev taşıma sırasında diğer eşyalar ile birlikte gelişi güzel taşınması tavsiye edilen bir durum değildir. Özel olarak taşınması gereken bu eşya titiz çalışma performansına sahip olan çalışanlarımız tarafından piyano taşımacılığı hizmetimiz kapsamında en özenli şekilde taşınmaktadır.

piyano taşımacılığı

Piyano Taşımacılığı

Duvar tipi piyanolar, elektro piyanolar, kuyruklu piyanolar ve daha birçok piyano çeşidi taşımamız mümkün olmaktadır. Piyano taşımacılığı sırasında, eşyanın ambalajlanması büyük önem arz etmektedir. Özellikle antika niteliğindeki milyarlarca liralık piyanoların hiç hasar görmeden taşınması çok önemlidir. Enstrümanların akort ayarlarında geri dönüşümsüz olarak meydana gelen hasarların büyük çoğunluğu darbelerden kaynaklanmaktadır. Ses bozulmalarının yanında tel kopması gibi durumları, orijinal ekipmanlar ile tamir ettirmek hem size pahalıya patlayacak hem de meşakkatli olacaktır.

Piyano Nakliyesi

Piyano taşımacılığı sırasında dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, eşyanın boya ve cilasına zarar verilmemesidir. Bildiğiniz gibi piyanolar ahşap malzemeden üretilirler ve kaliteli bir ses için ahşap malzemenin özel ağaçlardan temin edilmesi gerekir. Hem cilada hem de ahşapta meydana gelecek zararlar, düşme kırılma gibi durumlar piyanonuzun değerini düşürecektir. Piyano taşımacılığı sırasında dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, eşyanın boya ve cilasına zarar verilmemesidir. Bildiğiniz gibi piyanolar ahşap malzemeden üretilirler ve kaliteli bir ses için ahşap malzemenin özel ağaçlardan temin edilmesi gerekir. Hem cilada hem de ahşapta meydana gelecek zararlar, düşme kırılma gibi durumlar piyanonuzun değerini düşürecektir. .