Şehiriçi Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi nakliyat taşınma işleminiz olduğu anda yetkili kişilerin evinize gelerek taşınacak olan eşyaları inceleyip taşıma sözleşmesi yapılarak eşyalarınızı sigortaladıktan sonra belirlenen taşınma günün içerisinde belirlenen saatte eşyalannızın taşınma işleminin yapılmasıdır. Uzman bilirkişiler evinize yönlendirilir ve sağlıklı, zarar görmeden eşya taşımacılığı için gerekli olan bilgiler ve notlar alınır.

Evinizde ya da ofisinizde kaç oda bulunduğu, hangi tarz mobilyalar olduğu. eşyalar için kaç personel olması gerektiği. kırılacak eşya miktarına uygun koli adedini. giyim eşyalarınız için yeterli sayıda dolabın ya da aşkının bulundurulması. bulunduğunuz kat sayısını. eşyaları ne kadar büyüklükte ve genişlikte karrıyonun alabileceğini ,aracın hem bulunduğunuz yere hem de yeni taşınacağınız cadde ve ya sokağa girip giremeyeceğini. eşyalarınızın asansörlü olarak mı yoksa merdivenlerden mi daha rahat olarak taşınıp taşınmayacağını vb. bilgiler not alınarak bu kriterlere uygun şekilde her şey ayarlanır.

Belirlenen taşıma işleminden bir gün önce tekrar talepte bulunan kişilerle iletişime geçilir gün ve saat teyidi alınır taşınma günü geldiği zaman ise gerekli personeller ve malzemeler ile birlikte bulunduğunuz yere gelinir. Taşıma işlemi için temiz beyaz kağıtlara eşyalannız sarılır. Gerein kolilere temiz ve düzenli bir şekilde paketleme ve yerleştirme işlemine başlanır. Koltuklar. sandalyeler ve streçlenmesi gereken eşyalarınız streçlenir ve gerekli koruma güvenliği tüm eşyalannız için sağlanır. Eğer paketleme işlemini siz yapacaksanız firmamız personellerinin taşımasından kaynaklı herhangi bir sorun olursa eşyalannız için sorumluluk bize aittir. Şehiriçi nakliyat şehir dışı nakliyata göre maliyet açısından daha uygundur. Taşıma yaptırdığınız fırma için gerekli araştırmaları yaparak anlaşmanızı sağlayınız. Tüm eşyalarınızın yeni yerine gittiğine emin olmak için ayrıca koli sayısını not alınız.

Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com