Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Gelişmiş nakliyat firmaları tarafından sunulan hizmetlerden biri olan şehirler arası nakliyat hizmeti ile ikamet ettiği şehirden başka bir şehre taşınacak kişilerin eşyaları uzun mesafelerde taşınmaktadır. Firmamız tarafından da verilmekte olan bu hizmetten yararlanabilmeniz, özel nakliyat filomuz sayesinde olmaktadır. Nakliye tırlarımız şehirler arası nakliyat işlemine özel şekilde tasarlanıp temin edilmiş araçlar olduklarından, eşyalarınızın bu araçlar içinde darbelerden ya da hava koşullarından etkilenmeleri söz konusu olmamaktadır. 

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat, Nakliyede İncelikli Hizmet 

Ülkemizde keskin iklimsel değişimlere çok sık rastlanmıyor olsa da özellikle doğu ve batı doğrultusunda gerçekleştirilen şehirler arası nakliyat işlemlerinde eşyalar için hava değişimleri söz konusu olur. Bu durumda, nakliye aracının kasası içinde bir nemlenme meydana gelebilmektedir. Her ne kadar eşyalarınız iyi bir şekilde ambalajlı olsa da bu nemden etkilenebilmeleri ve bu neme uzun süreler boyunca maruz kalmaları sonucunda bozulabilmeleri söz konusu olabilmektedir. Bunun için firmamız, şehirler arası nakliye işlemlerinde ısı ayarı bulunan tırları tercih etmekte bunun yanında iç kısmı ahşap kaplama nakliyat tırlarımız minimum düzeydeki havalanmayı sağlayarak rutubet oluşumunu da engellemekte hem de sarsıntı durumlarında ortaya çıkabilecek hasarın önüne geçmektedir. 

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat, Eşya Sigortalama

İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetimiz sırasında hem kurumsal taşımalarınızda hem de bireysel eşya taşımalarınızda yararlanabileceğiniz bir hizmet ise sigortalı taşıma hizmeti olmaktadır. Şehirler arası yollarda gerçekleşen kazalar bazen kaçınılmaz olabilmektedir. Böyle bir durumdan maddi anlamda olumsuz etkilenmemek adına eşyalarınızın her birini tek tek sigortalatabilirsiniz.