Yomra Evden Eve Nakliyat

Yomra Evden Eve Nakliyat

Yomra Evden Eve Nakliyat

Yomra evden eve nakliyat olarak siz evinizin taşınmasına karar verin gerisini biz halledelim. Şirketimiz bünyesinde hizmet veren expertizimiz evinize gelerek eşyalarınız ve ev hakkında bir rapor hazırlar, daha sonra bu rapor ışığında demonte, paketleme, taşıma ve yerleştirme ekibi oluşturularak koordine oluruz. 

Yomra Evden Eve Nakliyat Kaliteli Ambalajlama Paketleme

İlk olarak demonte ekibimiz evinize gelerek bütün beyaz eşyalar ve mobilyalarınızı yerlerinden sökerek taşımaya hazırlarlar, daha sonra paketleme ekibimiz eşyalarınızı guruplarına göre ayırarak uygun materyallerle paketleme yaparlar böylece eşyalarınızın zarar görmesi engellenmiş olur. Bunlardan sonra gelen taşıma ekibimiz eşyalarınızın en ufak bir zarar görmelerine müsaade etmeden Yomra evden eve nakliyat nakliye aracına taşırlar, eğer eviniz çok yüksek katta ise hiç sıkıntı değil en yüksek katlara bile rahatlıkla yükselen asansörümüz sayesinde eşyalarınız güven içinde aşağıya indirilecektir. Aynı disiplin ve çalışma yeni adresinize ulaşınca da devam edecek. Önce beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız işinde uzman ustalarımızca yerlerine monte edilirler, daha sonra bütün eşyalarınız yerlerine konur eviniz temiz bir şekilde size teslim edilir. 

Yomra Nakliyat, Yomra Evden Eve Nakliye Taşımacılık

Tüm Türkiye Genelinde Nakliye Hizmetlerine Cevap Vermeye Çalışan Yomra Nakliyat, nakliye sektöründe kalite ve güvencesi sigortalı nakliye hizmeti vermesi ile en güvenilir firma olduğunu kanıtlamıştır. Sizlerde eşyalarınızın alındığı gibi sağlam bir şekilde teslim edilmesini nakliye esnasında düşüncelerinizin sizi rahatsız etmesini istemiyorsanız firmamızla aşşağıdaki telefon numaralarından irtibata geçebilrisiniz.