Ziyagökalp Evden Eve Nakliyat

Ziyagökalp Evden Eve Nakliyat

Ziyagökalp Evden Eve Nakliyat

Ziyagökalp evden eve nakliyat başlıklı İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekte olan firmamız kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri odaklı çalışmaktadır. Bu nedenle de oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Müşterilerimiz için eşyalarının güvenli bir şekilde paketlenmesini, ambalajlanmasını ve taşınmasını sağlayan firmamız en kaliteli ve en profesyonel taşımacılık hizmetini sunmaktadır.  Herşeden önce bize ulaşan müşterilerin bizi tercih etmelerindeki başlıca sebep olan güven taahüttünü gerçekleştiriyoruz.

Ziyagökalp Nakliyat İle Profesyonel Paketleme

Ziyagökalp Nakliyat müşteri hizmetlerini arayarak randevu aldıktan kısa bir süre sonra ücretsiz olarak ekspertizlerimiz adresinize gelerek taşınma sürecinde ihtiyacınız olan unsurları belirler. Bu aşamada eşyalarınızın tonajına uygun olan araç, gerekli paketleme malzemeleri ve gerekli ekip sayısı belirlenir. Bunun ardından belirlenen gün ve saatte adresinize ulaşan ekibimiz eşyalarınızı sınıflandırarak mahiyetine göre paketleme işlemine başlarlar.

Bu aşama ekibimizin en çok önem verdiği aşamalardan birisidir. Çünkü güvenli ve profesyonel bir paketleme ile eşyalarınız hasar almadan taşınabilecektir. Bunun için de özellikle hassas eşyalarınız ve mobilyalarınız pat pat adı verilen ambalaj malzemeleri ile kaplanarak tüm çarpmalara karşı özenle korunur. Avangart mobilyalarınız içinse havalı, korumalı ambalaj malzemeleri kullanılarak mobilyalarınızın herhangi bir zarara karşı korunmaları sağlanır.    

Firmamız ile irtibata geçtikten sonra firmamız yetkilileri evinizi ve eşyalarınızı görerek sizlere en uygun nakliye sistemini önerir. Daha sonra bu öneri karşısında sizlerin istediği gün firma personelimiz evinize gelerek nakliyeye başlar. Evinizde bulunan tüm eşyaları özel olarak toplayan personelimiz daha sonra bu ürünleri özel araçlarımıza yükler. En son olarak bu eşyalarınızı yeni evinize getiren personelimiz bu eşyaları tek tek evinize çıkarır. Üstelik tüm bu hizmetleri sizlere en uygun nakliye fiyatları ile sunuyoruz.

Ziyagökalp Evden Eve Nakliyat

Sektörde her zaman öncülüklere yer veren nakliyat firmaları arasında farkını her zaman ortaya koyan firmamız içerisinde sizlerde kalite ve güvenin tadına varıcaksın. Sizlerde eşya taşıma konusunda bir bilene danışmak istiyorsanız bizleri aramanız yeterlidir. Ziyagökalp evden eve nakliyat olarak özellikle yüksek katlı binalarda yürütülecek olan faaliyetlerimizde eşyalarınız için en güvenli yöntem olan asansörlü nakliye hizmeti vermekteyiz. Bu sayede eşyalarınız dar ve sıkışık koridorlarda zarar görmeden onlarca kat yukarıdaki dairelere güvenle taşınabilmektedir.